Alpinning - Fitbox - T.R.X. - Tabata - Kruhový trénink - Kangoo Jumps - Open Gym

Kangoo Jumps

Klokaní boty formují postavu, zlepšují fyzickou kondici a to vše zábavnnou a nezapomenutelnou formou. Nikdy nebyl sport a cvičení tak zábavné, bezpečné a jednoduché. 

Šílenství

Chceš si sáhnout opravdu na samotné dno? 

Více info na lekci!! 

Kruhový trénink

Kruhový trénink je vysokointenzivní intvervalové cvičení, při kterém se na několika stanovštích procvičí celé tělo. Základní interval je 1minuta, po kterých následuje krátká, standardně 10-15 vteřinová, pauza na přesun na další stanoviště. 

Stepy

Základem cvičení, které se na stepech cvičí, jsou kroky nahoru a dolů, aby se pořád musel překonávat výškový rozdíl, který je mezi podlahou a stepem.  

Tabata

Tabata je kardiovaskulární trénink, který prokazatelně zlepšuje výkonnost a fitness ve velmi krátkém čase

Funkční trénink

Celotělový trénink, při kterém se zapojují velké svalové skupiny pro účinné spalování tuků a tvorbu svalové hmoty. Dále se zapojuje posilování hlubokého stabilizačního systému pro zpevnění páteře a středu těla.

Cross

Více info na dotaz

Tanita, In-Body

Při tomto měření se do podrobna dozvíte, z čeho se skládá vaše tělo. Mimojiné tuk v těle, svalovina a vnitřní tuk. 

Open Gym

Open gym Vám nabízí využití veškerého vybavení našeho fitness na individuální trénink. Za základní vstupné si můžete vytvořit vlastní trénink a zacvičit si stejně jako v jiných činkárnách.

Vacu Shape

Stroj kombinuje působení podtlaku a pohybu(chůze) na běžeckém pásu. Chůze v trenažéru je jedna z nejúčinějších cvičení na spalování tuků v problematických partiích - břicho, boky, stehna, hýždě.