Alpinning

ALPINNING™ představuje nové skupinové cvičení, novou filozofii na poli fitness a přináší významnou možnost pozitivního ovlivnění Vašeho zdravého a aktivního způsobu života.


ALPINNING lze formulovat jako aktivitu, kterou vykonává skupina lidí za doprovodu motivující hudby a pod vedením proškoleného instruktora na speciálním mechanickém pásu Alpitrack.
Díky lekcím v několika úrovních, monitorováním tepové frekvence každého z klientů během hodiny, individuálnímu možnému nastavení ALPITRACKu a profesionálně vyškoleným instruktorům si je každý jedinec schopen užít intenzitu tohoto cvičení, překonat bariéru v sobě samém a posunout své možnosti! Následkem komplexního aerobního cvičení se nejen spaluje energie a uložený tuk, ale také formuje a tvaruje postava každého účastníka - zejména hýžďové a stehenní partie.
ALPINNING™ je výjmečný kardiovaskulární program, který zapojuje a posiluje celé tělo. Zlepšuje aerobní kapacitu, zvyšuje VO2Max, spaluje velké množství kalorií, zapojuje svaly, které stabilizují tělo a celkově zlepšuje kardiovaskulární systém těla. Díky závěrečnému protažení a posilování jak na trenažéru, tak mimo něj, zvyšuje post tréninkový energetický výdej a urychluje regeneraci.ALPITRACK je vyráběn v České Republice dle ČSN norem a má ISO 9001
Alpitrack disponuje elektronickým displejem, který snímá srdeční frekvenci, monitoruje ušlou vzdálenost, okamžitou rychlost chůze, obecný čas, aktuální čas chůze, počet spálených kalorií. Alpitrack umožňuje trénink plně kontrolovat.
Přístoroj dále obsahuje: integrovaný dotykový snímač TF, expandery, košík na láhev, držák na činky a činky, integrovaný display, aretační bezpečnostní kolík.
Dva setrvačníky zabezpečují plynulý chod pásu a rovnoměrné rozložení sil u brzdného systému. Vodící válce jsou uloženy v zapouzdřených vysokorychlostních ložiscích odolávající prachu, potu a vodě.
Jednoduchou manipulaci složeného Alpitracku umožňují jeho dvě kolečka.
Nastavitelný sklon trenažéru Alpitrack ve třech polohách simuluje různé úrovně zatížení. Od jednoduché chůze po rovině až po chůzi do prudkého kopce. Navíc lze měnit zátěž pomocí brzdného systému.